Fričkovce Fričkovce

Športový klub

V máji 1998 sa pričinením vtedajšieho starostu Jaroslava Šoltýsa a nadšencov futbalu okolo Ing. Vladimíra Iľka, Petra Katriniča, vznikol nástupca vtedajšej TJ Družstevník Fričkovce - súčasný futbalový klub ŠK Fričkovce. Tomuto novému mužstvu sa podarilo suverénne hneď v prvej sezóne prebojovať do I. triedy okresnej súťaže s bilanciou 17 výhier, 4 remízy a iba 1 prehrou. A v ďalšej sezóne sa im podarilo získať 2. miesto na zimnom halovom turnaji. Po sezóne 2002/2003, kedy sa klub odhlásil zo súťaže, a po ročnej prestávke sa v sezóne 2004/2005 mužstvo ŠK Fričkovce opäť prihlásilo do okresnej súťaže. Predsedom klubu v tomto období bol Igor Mikula a podpredsedom Jozef Katrinič.

V súčasnosti sú v okresnej súťaži prihlásené 3 družstva: A-mužstvo, družstvo dorastencov a družstvo žiakov. Predsedom klubu Ing. Jozef Katrinič, podpredsedom Ing. Ľuboš Čenteš a pokladníkom Maroš Katrinič. Hlavným trénerom A- mužstva je Štefan Kostelník.

Zostava A - mužstva:

Pavličko Peter, Čenteš Ľuboš, Stach Miroslav, Kučík Ján, Katrinič Maroš, Katrinič Jozef, Maník Peter, Mikula Igor, Haniš Marek, Harčarik Jakub, Dupľák Stanislav, Fertaľ Gabriel, Katrinič Branislav, Adamčín Vladislav, Režník Marián, Šoltys Daniel, Semanek Tomáš, Kertys Martin, Peter Polonyi, Jozef Zamborský, René Mendoza, František Haniš, Martin Choma.

Aktuálne výsledky 2. triedy mužov

Aktuálna tabuľka 2. triedy mužov

Rozpis zápasov 2. triedy mužov

Družstvo dorastencov trénuje spolu s A - mužstvom. Vedúcim mužstva je Vladimír Bednár.


Aktuálne výsledky dorastencov

Aktuálna tabuľka dorastencov

Rozpis zápasov dorastencov

Družstvo žiakov trénuje pod vedením Jozefa Stacha. Najväčším úspechom žiakov je víťazstvo okresnej súťaže v sezóne 2008/2009. V sezóne 2010/2011 hráva družstvo žiakov pod hlavičkou TJ Pokrok Abrahámovce.

Aktuálne výsledky žiakov

Aktuálna tabuľka žiakov

Rozpis zápasov žiakovStiahnite si doc BULLETÍN ŠK Fričkovce - pri píležitosti 50. výročia futbalu v obci

FOTOGALÉRIE

Žiaci ŠK Fričkovce - majstri okresu

50. výročie futbalu

Silvestrovský turnaj slobodných proti ženatým

Napísali o nás

Zábery z minulosti

Ukončenie futbalovej sezóny 2007

Domáci zápas proti Kurovu 24.4.2011

© 2020 | www.frickovce.sk - oficiálna web stránka obce Fričkovce / prehlásenie o prístupnosti / ochrana osobných údajov