Fričkovce Fričkovce

Vitajte na webových stránkach obce Fričkovce

Vážení spoluobčania, Vážení návštevníci internetových stránok obce Fričkovce. V súvislosti so značným rozvojom informatizácie spoločnosti, kedy prístup na internet má väčšina domácnosti, je pre nás potešením poskytnút Vám nové kompletné informačné spektrum obce Fričkovce. Tieto internetové stránky

[zobraziť viac]

Obec Fričkovce - Aktuality

Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci

20180322 132410V marci 2018 bol v našej obci z dôvodu nevyhovujúceho technického stavu a vysokej poruchovosti doterajšieho verejného osvetlenia zrealizovaný projekt „Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Fričkovce“.

 

V rámci projektu bola okrem iného vykonaná výmena jednotlivých svetelných bodov a nainštalované boli nové LED svietidlá. Tieto sú od slovenského výrobcu, majú zodpovedajúce kvalitatívne a technické parametre, dlhú životnosť, záruku a kompletný záručný aj pozáručný servis. Výsledkom projektu by mala byť okrem iného úspora nákladov na elektrickú energiu min. o 42 %, dosiahnutie lepšej svietivosti, zníženie nákladov na servis a údržbu a predlženie doby životnosti celého verejného osvetlenia.

 

 

Fotogaléria - Rekonštrukcia verejného osvetlenia - marec 2018

 

 

 

© 2014 | www.frickovce.sk - oficiálna web stránka obce Fričkovce / prehlásenie o prístupnosti / ochrana osobných údajov

webdesign Webdesign, tvorba web stránok